شیوه های پرداخت

کاربران محترم سایت فروشگاه اینترنتی سین دخت می ‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌ های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. سایت سین دخت طرف قرارداد با درگاه امن بانکی شاپرک و مورد تایید بانک مرکزی است. برای پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک، با اطمینان خاطر، مبلغ سفارش را پرداخت نمایید. شایان ذکر است سایت سین دخت از تمامی مجوزهای فروش آنلاین و پرداخت اینترنتی برخوردار است. برای اطمینان بیشتر می توانید نماد اعتماد الکترونیکی در قسمت پایین صفحه اصلی را مشاهده و استعلام نمایید.
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه ‌‏های خودپرداز استفاده می نمایید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی می ‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کنید. در صورتی که مبلغ سفارش شما بالای 100 هزار تومان باشد، ضروری است برای پرداخت از طریق درگاه شاپرک به علت حفظ امنیت اطلاعات کارت بانکی، رمز پویا کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. شایان ذکر است سفارش های کمتر از 100هزار تومان، به استفاده از رمز دوم نیازی ندارد.

پس از نهایی کردن سفارش و پرداخت مبلغ از طریق درگاه پرداخت امن، پیامکی مبنی بر تایید ثبت سفارش شما ارسال می شود. در صورتی که پیامک تأیید موفق بودن ثبت سفارش، دریافت نکردید، با پشتیبانی و امور مشتریان سین دخت (7 روز هفته/24 ساعته) با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۷۵  تماس حاصل فرمایید.
همچنین، تمامی مراحل فرایند ثبت سفارش تا ارسال کالا از طریق پیامک خدمتتان اطلاع داده می شود.
هدف نهایی تیم سین دخت، کسب رضایت مشتریان گرامی است؛ بنابراین، در صورتی که سفارش، در زمان انتخاب شده به دستتان نرسید یا مشکلی در کالا سفارش داده شده وجود داشت، با پشتیبانی سین دخت تماس بگیرید. کارشناسان پشتیبانی در طول فرایند ثبت سفارش تا تحویل کالا، پاسخگوی سؤالات شما هستند.

support
پشتیبانی و مشاوره تلفنی
support
پرداخت ایمن با نماد اعتماد الکترونیک
support
ضمانت مرجوعی و تعویض محصول
support
ارسال رایگان خریدهای بالای 500 هزارتومان