2 55
آرایشی

لوازم آرایش ابرو – لیست مهم ترین لوازم آرایش ابرو

لوازم آرایش ابرو بهترین ابزار برای رفع نواقص ابرو و زیباتر کردن ابرو است. اما لوازم آرایش ابرو کدام است؟ چطور ابروهایمان را لیفت کنیم یا پرپشت نشان دهیم. کاربرد لوازم آرایش ابرو چیست؟ با سین دخت همراه باشید تا لوازم آرایش ابرو را باهم بررسی کنیم.

لیست لوازم آرایش ابرو

  • صابون ابرو
  • ژل ابرو
  • ماژیک ابرو
  • ریمل ابرو
  • مداد ابرو
  • سایه ابرو

تصویر لوازم آرایش صورت

 

بیشتر بخوانید:

آموزش آرایش ابرو با چند گام ساده و حرفه ای!

18 ابزار پر کاربرد برای آرایش صورت

لوازم آرایش ابرو: هرآنچه برای آرایش ابرو لازم است!

شاید شما هم برای آرایش ابرو و داشتن ابرویی زیبا می خواهید از لوازم آرایش ابرو مناسب استفاده کنید. گاهی از ابروهای خود راضی نیستیم؛ مثلاً کم پشت شده اند و مدلی که می خواهیم نیستند! نگران نباشید با لوازم آرایش ابرو به راحتی می توانید ابروهایتان را هرطور می خواهید آرایش کنید. این روزها لوازم آرایش ابرو در بازار بسیار است. شما می توانید به سادگی و مطابق با خواست خود از میان این همه لوازم آرایش ابرو دست به انتخاب بزنید و ابرویی متفاوت و زیبا داشته باشید.

لوازم آرایش ابرو شامل موارد زیر است:

ریمل ابرو

یکی از لوازم آرایش ابرو، ریمل ابرو است. به کمک ریمل ابرو می توانید علاوه بر تغییر رنگ ابروهای خود، ابروهایتان را به سمت بالا بکشید. ریمل ابرو می تواند ابروهایتان را لیفت کند. به علاوه ریمل ابرو برای پرپشت کردن ابرو نیز مناسب است. البته زیاد زدن ریمل ابرو می تواند ابروهایتان را خشک کند و مصنوعی نشان دهد، اما با وجود این، ریمل ابرو در میان لوازم آرایش ابرو بسیار پرطرفدار است.

تصویر ریمل یکی از لوازم آرایش ابرو

 

مداد ابرو

یکی دیگر از لوازم آرایش ابرو، مداد ابرو است. برای کشیدن خطوط داخل و دور ابرو می توانید از مداد ابرو کمک بگیرید. همچنین، با پر کردن ابرو به وسیله مداد می توانید ابروهایتان را پرپشت تر نشان دهید.

خرید مداد ابرو

 

سایه ابرو

در میان لوازم آرایش ابرو، سایه ابرو نیز بسیار محبوب است. اغلب خانم ها می خواهند ابروهایی دخترانه، طبیعی و هالیوودی داشته باشند. اگر می خواهید ابروهایتان طبیعی باشد، سایه ابرو بهترین انتخاب است. سایه ابرو به شکل پودر فشرده در یک ظرف است.
برس را می توانید به سایه بزنید و در نواحی کم پشت و خالی ابرو به شکل هاشوری بکشید. توصیه می کنیم برای ابرو قاب نسازید؛ چراکه از حالت دخترانه و طبیعی خارج می شود.
تصویر هاشور زدن با لوازم آرایش ابرو

خرید سایه ابرو

ژل ابرو

ابروهای لیفت شده و به سمت بالا چهره شما را جوان تر و شاداب تر نشان می دهد. ژل ابرو از جمله لوازم آرایش ابرو است که ابروهایتان را لیفت و مرتب می کند. ژل ابرو بی رنگ است و همان طور که گفتیم برای بالا کشیدن ابرو و مرتب کردن ابرو می توانید از ژل برو استفاده نمایید.

تصویر زدن ژل ابرو؛ یکی از لوازم آرایش ابرو

خرید ژل ابرو

 

صابون ابرو

صابون ابرو نیز مانند ژل ابرو برای لیفت کردن و مرتب کردن ابرو گزینه ای عالی است! صابون ابرو نیز بسیار پرطرفدار است.
تصویر صابون ابرو یکی از لوازم آرایش ابرو

ماژیک ابرو

ماژیک ابرو نیز یکی از لوازم آرایش ابرو است. استفاده از ماژیک ابرو بسیار راحت است. ماژیک ابرو در رنگ های تیره و روشن در بازار وجود دارد. آقایان هم می توانند از ماژیک ابرو برای پرپشت تر نشان دادن ریش هایشان استفاده کنند.

ماژیک ابرو یکی از لوازم آرایش ابرو

بهترین وسیله برای آرایش ابرو

در این مطلب و لیست پیش رو می توانید بهترین وسایل برای آرایش ابرو را مشاهده کنید. انتخاب هرکدام از این ابزار به شما بستگی دارد، اگر می خواهید ابروهایتان را لیفت کنید و مرتب نمایید، بهترین وسیله برای آرایش ابرو شما ژل ابرو یا صابون ابرو است. ریمل ابرو هم می تواند علاوه بر لیفت، رنگ ابروهای شما را تغییر دهید. به کمک سایه ابرو و مداد ابرو هم می توانید ابروهایتان را پرپشت تر کنید.

خرید دیگر ابزار آرایش ابرو

 

نکته آخر
لوازم آرایش ابرو به شما کمک می کند ابروهایی زیبا و جذاب داشته باشید. در این مقاله، فهرستی از لوازم آرایش ابرو را در اختیارتان قرار دادیم تا با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب نمایید و آرایش ابرویی شگفت انگیز و جذاب داشته باشید. شما از کدام لوازم آرایش ابرو استفاده می کنید؟

4/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا