مقالات

معرفی و راهنمای انتخاب ادکلن مردانه دختر پسند!

رایحه ها، قدرت عجیبی دارند و می توانند شکیل بودن و جذابیت ظاهری آقایان را تکمیل کنند. برخی از عطرهای مردانه، دخترپسند هستند یا در میان خانم ها از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

ادکلن مردانه دخترپسند، چه رایحه ای دارد؟ کدام رایحه های عطرهای مردانه، دخترپسند هستند؟ آیا تاثیر رایحه عطر مردانه در خانم ها را می دانید؟ چه عاملی سبب جذاب و کاریزماتیک به نظر رسیدن مردان می شود؟ به نظر شما، خانم ها به کدام رایحه عطرهای مردانه علاقه دارند؟

عطر و رایحه ها، قدرت عجیبی دارند و می توانند روی احساسات افراد تاثیر بگذارند. احتمالا برای شما هم پیش آمده که احساس کنید، افرادی که رایحه خوشایند و ملایمی از آنها به مشام می رسد، جذابیت و زیبایی بیشتری برای شما دارند.

امروزه، عطرهای بسیاری با رایحه و برندهای متنوع تولید شده است. اگر به دنبال انتخاب عطر مردانه مناسب که از نظر خانم ها جذاب یا اصلاحا دخترپسند است هستید، با مجله سین دخت همراه باشید تا به بررسی بهترین ادکلن های مردانه دختر پسند و برندهای آنها بپردازیم.

ادکلن مردانه دختر پسند 2
جذابیت رایجه ادکلن های مردانه برای خانم ها

کدام رایحه های مردانه، جذابیت بیشتری برای خانم ها دارد؟

طبق تحقیقات انجام شده، آقایانی که از عطرهای خوشبو و متناسب با استایل و شخصیت خود استفاده می کنند، از نظر خانم ها با اعتماد به نفس، کاریزماتیک، قدرتمند، جذاب و شیک هستند.

همچنین، رایحه عطر آقایان در دیدار اول با خانم ها، شخصیت، طرز تفکر و سبک زندگی او را در قالب رایحه به تصویر می کشد. بوی خوش و جذاب مردانه، احساسات خانم ها را تحریک می کند و  به همین علت، مردانی که از عطرهای خوشبو استفاده می کنند، جذابیت بیشتری برای آنها دارند.

در میان رایحه های مختلف ادکلن مردانه، رایحه تلخ و کمی خنک، از محبوبیت بیشتری در میان خانم ها برخوردار است؛ زیرا سبب قدرتمند، مرموز و با اعتماد به نفس به نظر رسیدن مردان شده و به طور کلی، شخصیتی کاریزماتیک و با پرستیژ در آقایان ایجاد می کند.

حتما بخوانید: همه چیز درباره عطر و ادکلن!

توجه داشته باشید که ماندگاری، پخش و خط بو ادکلن مردانه نیز بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که از عطر و ادکلن های مردانه بی کیفیت و از برندهای ناشناخته استفاده کنید، چند دقیقه پس از زدن عطر، رایحه آن از بین می رود و در نهایت تنها رایحه ای کم قدرت و ضعیف از شما به مشام می رسد که هیچ تاثیری در جذاب به نظر رسیدن شما از نگاه خانم ها ندارد.

ادکلن مردانه دختر پسند 4
انواع ادکلن های مردانه که برای خانم ها جذاب است

ادکلن های مردانه دخترپسند، کدامند؟

 • ادکلن مردانه لالیک
 • ادکلن اونتوس
 • ادلکن مردانه تام فورد
 • ادکلن ورساچه
 • ادلکن مردانه مرسدس بنز
 • ادکلن ساواج
 • ادکلن 212 مردانه
ادکلن مردانه دختر پسند 3
ادکلن مردانه لالیک با رایحه دخترپسند

ادکلن لالیک مردانه

رایحه مرموز و عمیق این ادکلن مردانه، لقب “سلطنتی” را به مردانی که از آن استفاده می کنند، می دهد. به محض اولین اسپری از عطر مردانه لالیک که یکی از ادکلن های مردانه دختر پسند به شمار می آید، رایحه چوبی و گرم دلنشین و هیجان انگیزی، مشامتان را پر می کند.

حتما بخوانید: اصطلاحات تخصصی عطر و ادکلن که هر فردی باید بداند!

نت های اولیه ادکلن های مردانه لالیک، به گونه ای گیرا و مسخ کننده هستند که ممکن است در چند ثانیه ابتدایی، متوجه گذر زمان نشده و تنها از احساس مرموز و قدرتمند این رایحه مردانه لذت ببرید.

رایحه این ادکلن مردانه دخترپسند، شخصیت آقایان را قدرتمند، شجاع، ریسک پذیر و جنتلمن جلوه می دهد و می تواند نظر خانم مورد علاقه تان را جلب کند.

ادکلن مردانه دختر پسند 5
ادکلن مردانه اونتوس با رایحه جذاب و دخترپسند

ادکلن مردانه اونتوس

دومین عطر از بهترین ادکلن مردانه دختر پسند، از برند اونتوس می باشد. رایحه خنک و تلخ این ادکلن، به طور نامحسوسی سبب کاریزماتیک به نظر آمدن آقایان خواهد شد.

پخش بو و ماندگاری بالای این عطر مردانه تلخ، به خوبی در ذهن ها تثبیت می شود و شما را مصمم و با اعتماد به نفس نشان می دهد.

حتما بخوانید: تستر ادکلن بخریم یا نه؟

همچنین،طراحی شکیل شیشه عطر اونتوس به گونه ایست که در زمان استفاده از آن، احساس ارزشمندی و  رضایت از خود را در آقایان تقویت می کند.

استایل شیک و رسمی مردانه، مکمل مناسبی برای ادکلن مردانه اونتوس می باشد که جذابیت ظاهری و درونی مردان را دوچندان می کند.

ادکلن مردانه دختر پسند 6
ادکلن مردانه تام فورد با رایحه دخترپسند

ادلکن مردانه تام فورد

احتمالا یکبار، نام عطر مردانه تام فورد را شنیده اید. رایحه بی نظیر و مست کننده ادکلن تام فورد، آن را در لیست بهترین ادکلن مردانه دختر پسند جای داده است.

حال و هوای بوی این عطر مردانه، قابل توصیف نیست و پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان کنید. رایحه گس، تلخ و گرم تام فورد، جدیت و اقتدار خاصی را به مردان می بخشد. در واقع می توان گفت که عطر تام فورد، شخصیتی قابل اعتماد و کاریزماتیک را از نگاه خانم ها به وجود می آورد.

اگر تنها چند اسپری از عطر تام فورد را بزنید، کلمه جذابیت و شکیل بودن را در قالب رایحه به تصویر کشیده اید. خانم های بسیاری معتقدند که عطر تام فورد، کلمه ای جدا نشدنی از جذابیت و کاریزماتیک بودن مردانه است.

ادکلن مردانه دختر پسند 7
ادکلن مردانه ورساچه با رایحه دخترپسند

ادکلن ورساچه

برند معروف و معتبر ایتالیایی ورساچه، نیازی به معرفی ندارد، اما رایحه عطر مردانه آن به قدری دلنشین و جذاب است که به طور خلاصه ساختار رایحه آن را توصیف می کنیم. ساختار رایحه ای خنک، تلخ و چوبی ادکلن های مردانه ورساچه را می توان در دو کلمه خلاصه کرد؛ دلنشین و اغوا کننده!

یک استایل شیک و جذاب مردانه، تنها با زدن چند اسپری از ادکلن تلخ و خنک تام ورساچه به نقاط گرم و نبض دار بدن تکمیل می شود. نت های رایحه های عطر ورساچه، اصالت، قدرتمندی و اعتماد به نفس را زمزمه می کنند؛ بنابراین، اگر به دنبال یک ادکلن مردانه دختر پسند هستید، ورساچه مردانه را به شما پیشنهاد می کنیم.

ادکلن مردانه دختر پسند 8
ادکلن مردانه ساواج با رایحه ای خوش و دخترپسند

ادکلن مردانه ساواج

رایحه تند و خنک مردانه، مردان را شاداب، پرشور و با جسارت نشان می دهد و این ویژگی های شخصیتی، برای خانم ها بسیار جذاب و خاص است. ساواج را می توانید با هر استایلی استفاده کنید، زیرا راز جذابیت آقایان از نگاه خانم ها، به مشام رسیدن ترکیب مرموز و اغوا کننده تند خنک مردانه می باشد.

ماندگاری بالا، پخش بوی قوی و رایحه خاص و دلنشین این عطر، آن را در لیست بهترین ادکلن مردانه دختر پسند جای داده است. تاثیر رایحه مرموز ادکلن ساواج در افزایش جذابیت ظاهری و استایل، شما را به وجد می آورد.

ادکلن مردانه دختر پسند 9
عطر مردانه دخترپسند و خوشبو 212

ادکلن مردانه 212

خنک، ملایم و دلنشین، سه کلمه کلیدی در توصیف ادکلن مردانه 212 است. اگر می خواهید با رایحه عطرتان در ذهن افراد بمانید، پس وقت آن رسیده که چند اسپری از ادکلن 212 مردانه را به نقاط نبض دار و گرم بدنتان بزنید.

 

ادکلن مردانه دختر پسند 10
معرفی بهترین ادکلن های دخترپسند مردانه

حتما بخوانید: چطوری چهره مردانه و دخترپسند داشته باشیم؟

 

سخن آخر

داشتن یک استایل جذاب و شیک مردانه، بدون استفاده از عطر و ادکلن های مناسب امکان پذیر نیست. برخی از رایحه عطرهای مردانه، در میان خانم ها از محبوبیت بالاتری برخوردارند و اصطلاحا دخترپسند هستند. در این مقاله، سعی کردیم رایحه های محبوب و دخترپسند مردانه را توضیح دهیم و چند ادکلن مردانه باکیفیت را نیز معرفی کنیم. امیدواریم که پس از خواندن این مطلب، بتوانید عطر و ادکلن مناسب خود را انتخاب کنید؟

رایحه مورد علاقه شما کدام است؟

آیا تا به حال، از ادکلن هایی که در این مقاله معرفی کردیم، استفاده کرده اید؟

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

‫10 دیدگاه ها

 1. وای خیلی خوب بود توصیف بوی عطرا
  و واقعا انقدر پر از حس نوشتین من دوبار خوندم
  انصافا چه عطرای خوبیم معرفی کردین
  امیدوارم آقایون بخونن و یاد بگیرن
  لو رفتیم با این مقاله که

 2. چ باحال سرج کردم عطر مردونه کدومش خوبه اومد این سایتتون
  یکم گرونن البته اینایی که گفتین ولی خب مث اینکه خوش بوعن
  من بخوام بخرم ساواچ میخرم بوشو یه جور گفتین من دوس دارم اونجوری به نظر بیام

  1. درسته، عطرهایی که در این مطلب معرفی کردیم، رایحه‌های خاص و خوشبویی دارند.
   شما می‌تونید از ادو پرفیوم این عطرها استفاده کنید که قیمتشون نسبت به ادکلن، پایین‌تر هست.
   همچنین، خوشحالم که تونستید عطر مناسبتون رو انتخاب کنید.

 3. چه عطر های و با چه رایحه های خوبی معرفی کردید این مطلب برای من واقعا مفید بود 👌
  ممنون بابت سایت معروفتون 🙏🙏🙏❣️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا