2 55
آموزشمقالات

آرایش بهاری (راهنمای جامع میکاپ بهاری + تصاویر)

آرایش بهاری (میکاپ بهاری)‌ با شروع فصل بهار و پیدایش شکوفه های بهاری همراه است؛ آرایش بهاری می تواند همزمان با رویش گل ها و تابش درخشان تر خورشید به چهره شما شادابی و درخشش بهاری دهد. چرا از این فرصت استفاده نکنیم و چهره ای بهاری و شاداب تر نداشته باشیم؟ در این مقاله از مجله آرایشی و زیبایی سیندخت می خواهیم 10 نکته برای آرایش بهاری را با شما در میان بگذاریم. به کمک لیست زیر می توانید میکاپ بهاری منحصربه فرد داشته باشید و همچون فصل بهار زیباتر، ‌شاداب تر و درخشان تر به نظر برسید و از آرایش خود لذت ببرید. با سیندخت همراه باشید.

تصویر آرایش بهاری (میکاپ بهاری)
1.‌ آرایش بهاری و رنگ های ملایم
آرایش بهاری (میکاپ بهاری) خود را با زدن کرم آبرسان و مرطوب کننده آغاز کنید. کمی کرم مرطوب کننده به پوست خود بزنید و به آرامی روی پوست خود پخش نمایید. کمی صبر کنید تا این بخش از زیرساز آرایش بهاری شما کمی جذب پوستتان شود. سپس در صورت نیاز با یک پنکک سعی کنید پوستی صاف و یکدست ایجاد نمایید تا پوست صورت شما برای آرایش بهاری آماده شود.

تصویر آرایش بهاری (میکاپ بهاری)

بهار فصل آرایش ملایم و کمرنگ است؛ رنگ هایی مثل گلبهی، صورتی، مرجانی، قرمز، نارنجی براق و ارغوانی روشن. می توانید هرکدام از رنگ های روشن در سایه چشم، رژ لب و رژ گونه خود استفاده کنید و آرایش بهاری خود را تکمیل نمایید.
برای داشتن آرایش بهاری توصیه می کنیم از رنگ های جیغ استفاده نکنید و به سراغ رنگ های ملایم بروید. حتی می توانید از رنگ گل های بهاری برای آرایش بهاری خود ایده بگیرید.

تصویر آرایش بهاری (میکاپ بهاری)
2.‌ آرایش بهاری و خشکی لب ها
برای آرایش بهاری بهتر است به لب های خود نیز توجه کنید و اگر متوجه شدید لب هایتان خشک است پیشنهاد می کنیم از بالم لب یا پرایمر لب استفاده کنید تا لب هایتان نرم و لطیف شود. همچنین، پرایمر لب کمک می کند لب هایی برجسته و زیبا داشته باشید.

تصویر آرایش بهاری (میکاپ بهاری)
3. آرایش بهاری و انتخاب رژ گونه
برای میکاپ بهاری توصیه می کنیم از رژ گونه کالباسی، هلویی یا گلبهی استفاده کنید. این رنگ ها مناسب فصل بهار هستند و چهره شما را شاداب تر و زیباتر نشان می دهند.
برای آرایش بهاری، رژ گونه را حذف نکنید و حتماً‌ بزنید؛ چراکه هم گونه هایتان را برجسته می کند، هم صورت شما را زاویه دار و زیباتر می سازد. اگر پوست شما سفید است، رژ گونه صورتی بزنید و اگر پوست شما سبزه است رژ گونه هلویی را امتحان کنید. البته یادتان باشد رژ گونه شما خیلی پر رنگ و زیاد نباشد. یک روش ساده برای رژ‌ گونه زدن وجود دارد؛ می توانید با دهان بسته لبخند بزنید و روی برجسته ترین بخش گونه، به کمک یک قلم مو، رژ گونه بزنید. بهتر است رنگ رژ گونه شما از پوستتان تیره تر نباشد.

تصویر آرایش بهاری (میکاپ بهاری)

4.‌ آرایش بهاری و درخشان
میکاپ بهاری می تواند با سایه ها و رنگ های براق جذاب تر و شاداب تر به نظر برسد. اگر تمایل دارید کمی آرایش بهاری شما زرق و برق داشته باشد، می توانید از سایه، رژ لب، خط چشم یا سایه چشم اکلیلی هم در میکاپ بهاری خود استفاده کنید.

تصویر آرایش بهاری (میکاپ بهاری)

5. آرایش بهاری و پوست صاف
میکاپ بهاری تان می تواند بدون کرم پودر باشد. توصیه می کنیم به جای استفاده از کرم پودر و ایجاد لایه ای سنگین روی پوست به سراغ مراقبت های پوستی و زیبایی بروید. پیشنهاد می کنیم اگر پوستتان شفاف و صاف نیست، نزد پزشک متخصص پوست و مو بروید و با انجام دادن چند کار مراقبتی ساده (مانند میکرونیدلینگ) پوستی صاف و شاداب داشته باشید و تنها از یک کرم آبرسان یا مرطوب کننده استفاده کنید. وقتی پوست شما صاف و شفاف باشد، دیگر نیازی به کرم پودر و زیرسازی سنگین برای آرایش بهاری ندارید.

تصویر آرایش بهاری (میکاپ بهاری)

6. آرایش بهاری و رژ لب زدن
رژ لب زدن یکی از محبوب ترین بخش های آرایش بهاری (میکاپ بهاری) است. اکثر خانم ها به رژ لب علاقه دارند. این روزها رژ لب ها با رنگ های مختلف و بسیار جذاب در بازار وجود دارند که استفاده از آنها می تواند چهره شما را زیباتر و شاداب تر نماید.
اگر می خواهید آرایش بهاری کنید، توصیه می کنیم از رژ لب های مات و تیره استفاده نکنید. به جای رژ لب تیره با رژ لب های فصل بهار، میکاپ بهاری کنید. البته خوب است کمی هم رژ لب شما براق باشد. رژ لب های بهاری مانند رژ لب هلویی، مرجانی، صورتی و کالباسی می تواند چهره شما بسیار جذاب تر و زیباتر کند.

 

تصویر آرایش بهاری (میکاپ بهاری)

7. رژ گونه گلبهی و درخشش آرایش بهاری

پیشنهاد می کنیم برای میکاپ بهاری خود از رژ گونه گلبهی استفاده کنید. رژ گونه گلبهی می تواند جوانی و شادابی چهره را بیشتر کند. می توانید کمی از رژ گونه گلبهی روی گونه های خود بزنید و از درخشش چهره خود لذت ببرید.

تصویر آرایش بهاری (میکاپ بهاری)

8. آرایش بهاری با پنکک
میکاپ بهاری بهتر است سبک و ملایم باشد؛ بنابراین، توصیه می کنیم بیش از همه به مراقبت های پوستی خود توجه نمایید تا نیازی به استفاده از کرم پودر نداشته باشید. البته می توانید از پنکک استفاده کنید. پنکک ها نسبت به کرم پودرها سبک تر هستند و برای آرایش بهاری مناسب تر به نظر می رسند. درکل، هرچه میزان آرایش شما در فصل بهار سبک تر باشد، به علت تغییر هوا به سمت گرم شدن، احساسی بهتر و راحتی بیشتری خواهید داشت.

تصویر آرایش بهاری (میکاپ بهاری)

9. هایلایتر و میکاپ بهاری (میکاپ بهاری)
اکنون که خورشید بیش از پیش می درخشد، چرا شما شاداب تر و درخشان تر نباشید؟! بهار زمانی مناسب برای برجسته کردن شادابی و درخشش پوست شماست. کافی است کمی هایلایتر روی گونه هایتان بزنید. هایلایترهای با تناژ طلایی می تواند با آرایش بهاری تان تناسب بیشتری داشته باشد.

 

تصویر آرایش بهاری (میکاپ بهاری)
10. ریمل ها و خط چشم های رنگی برای آرایش بهاری
بهار فصل شکوفایی گل های رنگارنگ است. پیشنهاد می کنیم آرایش های گذشته را تغییر دهید و روش های جدید را امتحان کنید. می توانید به جای خط چشم و ریمل مشکی از خط چشم ها و ریمل های رنگی استفاده کنید و آرایشی متفاوت و بهاری داشته باشید.

تصویر آرایش بهاری (میکاپ بهاری)
نکته آخر
آرایش بهاری یا میکاپ بهاری خود را می توانید به کمک فهرست پیش رو به راحتی انجام دهید و چهره ای زیباتر، جذاب تر و شاداب تر داشته باشید. درکل، ‌آرایش بهاری همچون فصل بهار یادآور گل های بهاری و درخشش بی نظیر خورشید در چشم اندازی بی مانند و زیباست. استفاده از رنگ های ملایم مرجانی، قرمز، ‌صورتی،‌ یاسی و … تکمیل کننده آرایش بهاری است. شما چگونه آرایش بهاری می کنید؟ اگر نکته ای دیگر درباره میکاپ بهاری می دانید، لطفاً برای ما ارسال کنید.

 

امتیاز این نوشته

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا