قوانین خرید از سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی سین دخت به دقت ملاحظه فرمایید. شایان ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین همه توافق‏‌ های قبلی محسوب می‏‌شود.

همه قوانین، فرایند‌ها و رویه‌ های سین دخت، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده می‌ باشد و عضویت در سایت سین دخت از سوی کاربر به منزله آگاهی و پذیرش قوانین سایت سین دخت است و کاربر موظف به رعایت قوانین مذکور می ‌باشد. چنانچه قوانین، رویه‌ ها و خدمات سین دخت تغییر کند، در همین صفحه اطلاعات آن بروزرسانی می شود و تا زمانی ‌ که کاربر از خدمات سین دخت استفاده می‌ نماید به منزله پذیرش کامل این تغییرات از سوی وی می باشد و حق هرگونه اعتراض نسبت به آن را از خود سلب می‌نماید.

 

درخصوص کمپین ها و طرح های ویژه فروش

چنانچه هرگونه سو استفاده از طرح های تشویقی به منظور فیشینگ یا مواردی مشابه؛ مانند ایجاد چند اکنات توسط یک فرد (چراکه مطابق قوانین سین دخت، همه افراد حقیقی یا حقوقی، حق ایجاد تنها یک حساب کاربری را دارند) و... صورت پذیرد؛ سین دخت می تواند تمامی حساب های کاربری مشکوک را، به حالت معلق درآورد و از ارسال محصولات و یا سفارشات ثبت شده، جلوگیری نماید. بدهی است در چنین شرایطی، درصورت پرداخت هرگونه وجهی، تعیین تکلیف آن در مراتب بعدی توسط تیم پشتیبانی سین دخت صورت می پذیرد. لازم به ذکر است، تمام دسترسی های فرد خاطی به پنل یا پنل های کاربری خود در وب سایت سین دخت نیز مسدود خواهد شد.
لازم به ذکر می باشد جهت استفاده از هدیه نقدی واریز شده به کیف پول باید تا 5 برابر سقف هدیه از سایت خرید انجام گیرد، بدیهی می باشد در صورت عدم رعایت این مهم فاکتور فرد به حالت تعلیق درامده و از ارسال سفارشات جلوگیری به عمل می آید.(این بند در زمینه مبالغ بازگشت از خرید صدق نمی کند).

support
پشتیبانی و مشاوره تلفنی
support
پرداخت ایمن با نماد اعتماد الکترونیک
support
ضمانت مرجوعی و تعویض محصول
support
ارسال رایگان خریدهای بالای 500 هزارتومان